Balirunners

Nieuws 2022

 

Henk van Gerven en Bas Lemmens bakken pannenkoeken voor de kinderen in Indonesië. 

Op woensdag 27 april was het Koningsdag. Op deze zonovergoten dag was het op de markt van Oirschot heel druk met spelende kinderen en kinderen die hun speelgoed en andere dingen verkochten. Midden tussen dit mooie tafereel stond een groene kraam van de stichting Loopgroep Bali Runners. Henk van Gerven, een echte Bali Runner, had geheel in de stijl van zijn slogan “niet denken maar doen” besloten om samen met zijn loopmaatje Bas Lemmens pannenkoeken te gaan bakken op de Koningsmarkt in Oirschot. In alle vroegte was Henk al naar de markt gegaan om daar zijn kraam op te bouwen. Bas voegde zich later bij hem en samen begonnen ze met het bakken en verkopen van pannenkoeken. Toen het al tegen de middag begon te lopen werd het steeds drukker bij de kraam van Bas en Henk. Vooral de kinderen vonden de pannenkoeken heerlijk en ook de ranja, die ze er gratis bijkregen. De kinderen van Bas, Irene en Niels, waren ook aanwezig en hielpen mee. Ze schonken mee ranja in de bekers voor de kinderen en deden boodschappen als de poedersuiker en de bakboter op waren. Het werden heel gezellige uurtjes met veel positieve reacties van de bezoekers van de Koningsmarkt. Het doel van de Bali Runners werd op deze manier op een bijzondere manier uitgedragen. Toen rond 14.00 uur de markt werd afgesloten hadden Henk en Bas héél veel pannenkoeken verkocht. De opbrengst moet nog geteld worden, maar het idee van Henk was zeker een succes geworden. Na de Groene Woud Lente Trail van afgelopen zondag was dit de tweede mooie actie van de Bali Runners van deze week.

Pannekoek21
Pannekoek51
Pannekoek41
Pannekoek31
Pannekoek61
Pannekoek11
PlayPause
previous arrow
next arrow


De Bali Runners worden heel blij van de reacties van de deelnemers aan de Groene Woud Lente Trail 2022. 

Tijdens de Groene Woud Lente Trail, die afgelopen zondag 24 april 2022 werd gehouden in het natuurgebied De Mortelen, werden de Bali Runners heel blij van de talrijke positieve reacties van de deelnemers. Ook tijdens de gezellige “afterparty” bij Hoeve 1827 kwamen er heel veel hardlopers en trailrunners met hun verhalen over al het moois, wat ze onderweg hadden gezien en meegemaakt. Dat maakte deze dag voor de Bali Runners en mede-organisator Atletiek Oirschot tot een feest.

In de dagen daarna stroomden op internet de reacties op de Groene Woud Lente Trail binnen. Ze waren zonder uitzondering allemaal positief en hartverwarmend. Sommige deelnemers hadden suggesties, waarmee de Bali Runners en Atletiek Oirschot heel blij waren want daarmee kunnen ze de volgende editie van de Groene Woud Lente Trail nog beter maken.

De hierna volgende reactie is een heel goed voorbeeld van alle reacties van de deelnemers, die de harten van de Bali Runners en Atletiek Oirschot hebben geraakt.

Afgelopen zondag heb ik meegedaan aan de Groene woud lente trail. Bedankt voor je mail, waarin je vraagt om eventuele opmerkingen. De enige opmerking die ik over deze trail heb, is: GEWELDIG

Ik heb erg genoten, van de prachtige omgeving, de mooie duidelijke route, de vele drankposten, het heerlijk ei na de run, en de gezellige sfeer.
Wat ik ook een pluspunt vond, is dat er geen gezamenlijke start was, maar een vrije inloop. De natuurbeleving komt zo nog betere tot zijn recht. Het is minder massaal.
In de eerste instantie vond ik het wel wat duur, maar als er dan zulke fantastisch lunch bij zit, is het eigenlijk te goedkoop. Hopelijk blijft er nog voldoende sponsorgeld over, op deze manier, ha ha. Kortom, het was een topevenement. Als ik kan, ben ik volgend jaar weer van de partij.
Met vriendelijke groet
Ans Habraken
.

De Bali Runners en Atletiek Oirschot willen alle deelnemers van de Groene Woud Lente Trail nogmaals bedanken, mede namens de kinderen in Indonesië, die dankzij hen een kans op een betere toekomst krijgen. Een woord van dank is er ook voor de eigenaar en het personeel van Hoeve 1827, de vrijwilligers van EHBO, alle andere vrijwilligers, Ronnor Eindhoven, Jumbo Oirschot, Zorgboerderij Het Scheiend, Screenrun Bladel en alle andere sponsors. Zij hebben er mede toe bijgedragen dat de Groene Woud Lente Trail van het jaar 2022 een succes is geworden.


Groene Woud Lente Trail 2022: sportief genieten in natuurgebied De Mortelen. 

Zondag 24 april 2022 stonden bij Hoeve 1827 aan de Oude Grindweg in Oirschot 198 hardlopers en trailrunners aan de start van de Groene Woud Lente Trail. Nadat ze onder de startboog waren vertrokken liepen ze meteen het prachtige landschap van het Groene Woud in. Door het vroege voorjaar was dit natuurgebied nu op z’n mooist. Deelnemers, die hier nog nooit waren geweest, waren echt onder de indruk. Voor de organisatie, Atletiek Oirschot en stichting Loopgroep Bali Runners, was het hartverwarmend om de positieve reacties aan te horen, onderweg  en na de finish. Zoveel hardlopers en trailrunners, die met een blij gevoel in de warme lentezon door de bossen en weilanden rennen, echt heel mooi om te zien. Natuurlijk ging er ook wel wat fout, bijvoorbeeld toen er richtingpijl op de grond gevallen was en een aantal lopers verkeerd liepen. Maar dat hoort bij een recreatieve trail. Elke keer als er weer een deelnemer finishte en een duurzame houten medaille kreeg, kwamen de verhalen van wat ze onderweg hadden gezien en meegemaakt. Dat was echt een beloning voor de organisatie, die heel veel uren werk in dit evenement had gestoken.

Na afloop werd het echt heel gezellig op het terras, waar de deelnemers konden genieten van de heerlijke uitsmijter die door het team van Hoeve 1827 werd geserveerd. Het personeel van Hoeve 1827 verdient daarvoor echt een compliment. Het duurde nog enkele uren voordat de laatste deelnemers waren vertrokken en toen kon deze editie van de Groene Woud Lente Trail met een heel goed gevoel worden afgesloten. Met de opbrengst van dit evenement kunnen weer een aantal Indonesische kinderen, die een fysieke beperking hebben en niet goed kunnen lopen, geholpen worden op hun weg naar een betere toekomst. Mede daarom is een woord van dank op zijn plaats voor het team van Hoeve 1827, de vrijwilligers van EHBO Oirschot, alle andere vrijwilligers, Ronnor Eindhoven, Jumbo Oirschot, Zorgboerderij Het Scheiend, Screenrun Bladel en alle andere sponsors, die hebben bijgedragen aan het succes van deze trail. En natuurlijk moeten we de deelnemers niet vergeten, die aan deze trail hebben meegedaan en ervoor gezorgd hebben dat een aantal Indonesische kinderen straks de eerste stappen van hun leven kunnen gaan zetten. Allemaal bedankt !

GWLT2022101
GWLT2022102
GWLT2022100
GWLT2022104
GWLT2022103
GWLT2022105
GWLT2022106
GWLT2022107
GWLT2022108
GWLT2022109
GWLT2022114
GWLT2022112
GWLT2022111
GWLT2022113
GWLT2022110
GWLT2022117
GWLT2022119
GWLT2022118
GWLT2022116
GWLT2022115
GWLT20221231
GWLT20221241
GWLT2022120
GWLT20221221
GWLT20221251
GWLT20221281
GWLT20221261
GWLT20221301
GWLT20221291
GWLT20221271
GWLT20221311
GWLT20221331
GWLT20221341
GWLT20221321
GWLT20221351
PlayPause
previous arrow
next arrow

(In het Fotoboek van de website www.atletiekoirschot.nl staan héél veel foto’s van de Groene Woud Lente Trail 2022, die zijn gemaakt door Ad van Zelst, Bas Lemmens en Kees Smetsers)


 

deel deze pagina op:

FacebooktwitterredditpinterestmailFacebooktwitterredditpinterestmail